معرفی شرکت

در عصر ارتباطات و فناوری، با توجه به گسترش روزافزون فعالیت‌های اینترنتی، فضا برای کسب‌ وکار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته است. نبود فرصت کافی برای افراد، ترافیک و آلودگی هوا افراد را ملزم به استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی می‌نماید. افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن خود می‏‏‏‌بینند. امروزه با وجود مشغله های زیاد، بدست آوردن اوقات فراغت بسیار گرانبهاست. افراد در برنامه ریزی اوقات فراغتشان دیگر زمانی برای رفتن به مراکز خرید و مسافت های طولانی ندارند.

باوجود اینکه سایت‌های فراوان در حوزه فروش آنلاین در سراسر ایران وجود دارد، اما جای خالی فروشگاه اینترنتی جامع و قدرتمند در مرکز کشور و بویژه در شهر جهانی یزد به چشم می‌خورد. شرکت پارس بهبود ایرانیان اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی با نام کایامال نمود تا خریدی امن و راحت برای کاربران در سراسر ایران فراهم نماید. فروشگاه کایامال در یزد متعلق به شرکت پارس بهبود ایرانیان و به شماره ثبت 17111 است. در ابتدا کایامال فعالیت خود را از مرکز کشور آغاز نمود و سپس زیرساخت سریعترین ارسال کالا به تمام نقاط کشور را فراهم ساخته است. کایامال دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ همچنین دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است.

 

یارِ خرید شما کایامال ، با ارائه کالاهای متنوع، کالاهای کمیاب، کالاهای اقلیمی در گروه محصولات کالاهای دیجیتال، خانه و آشپزخانه، مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی و سلامت، سرگرمی و نوزاد، لوازم خودرو، لوازم تحریر و سوپرمارکت خریدی امن، راحت و سریع را برای مخاطبین خود فراهم کرده است.  وبسایت کایامال با ارائه توضیحات محصول و مقایسه آن با سایر محصولات، بهترین انتخاب در کمترین زمان را برای کاربران خود میسر می‌سازد.

یزد به عنوان یکی از مهمترین مراکز صنعتی ایران  است. بازار یزد به عنوان یک ازمهمترین بازار سرپوشیده کشور با داشتن تیمچه ها و سرای ها و فعالیت گسترده در تمامی صنعت ها از جمله صنعت فرش بازرگانان داخلی و خارجی را جذب می نماید. کایامال توانسته است با همکاری فروشندگان در بازار یزد و سایر مراکز تجاری یزد از جمله ستاره بستری امن و سریع برای مخاطبین خود فراهم آورد.

تمامی کارکنان متخصص کایامال نهایت تلاش خود را به عمل می آورند تا با ارائه به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای انتخاب و خرید کالا در وب سایت کایامال ، خدماتی نوین و شایسته و خوشایند را برای خریداران خود به ارمغان بیاورند.

 تاریخ ثبت :
  آخرین به روزرسانی :